www.amip.do-forum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

(18+) Oda Benim BasParmaım DeiL :D

3 posters
YazarMesaj
CaaLar
Amip
CaaLar

(18+) Oda Benim BasParmaım DeiL :D Empty
MesajKonu: (18+) Oda Benim BasParmaım DeiL :D   (18+) Oda Benim BasParmaım DeiL :D Icon_minitimePaz Eyl. 23, 2007 1:12 am

qünLerden bi qün aLicik sınıfta otururken ooretmen sınıfta bi soru sorcaanı ve bilenin evinde kalıcağını belirtti .Bnu duyan alicik qece qündüz caLıstı hocanın sorduu soruyu cewapLadı fakat o gece alicikin annesiyle babası teyzelerinde kalıcaktı.Havada yaamurLuydu aLicik bn korkarm beraber yataLm ama bi sorun war dedi.Öğretmen merak etti ve sordu sorun nedir diye.Alicik ben her korktuumda annemin yanında yatarım dedi.Öğretmen e bu sorun değil yatıcaz zatn bnde senin annen sayıLrım dedi.Ama ben her gök gürlediinde baş parmaamı annemin göbek deliine sokarım dedi.Gece oLur ve gök gürler.Ayyyt diye bi ses gelir.öğretmen alicik napıyosun orası benim göbek deliim deil der . Alicik qayet pic bi tonLa

biLiyorum oda benim bas parmaım deiL ztn der Very Happy
Cradle of filth
Amip
Cradle of filth

MesajKonu: Geri: (18+) Oda Benim BasParmaım DeiL :D   (18+) Oda Benim BasParmaım DeiL :D Icon_minitimeSalı Eyl. 25, 2007 4:35 am

yaramas coccuk komik deeldi lol!
CaaLar
Amip
CaaLar

MesajKonu: Geri: (18+) Oda Benim BasParmaım DeiL :D   (18+) Oda Benim BasParmaım DeiL :D Icon_minitimePerş. Eyl. 27, 2007 6:07 pm

qüLme o saman Very Happy LoL
tekke

tekke

MesajKonu: Geri: (18+) Oda Benim BasParmaım DeiL :D   (18+) Oda Benim BasParmaım DeiL :D Icon_minitimePerş. Eyl. 27, 2007 11:01 pm

hahahahhaha ben güldüm ve beğendim
CaaLar
Amip
CaaLar

MesajKonu: Geri: (18+) Oda Benim BasParmaım DeiL :D   (18+) Oda Benim BasParmaım DeiL :D Icon_minitimeCuma Eyl. 28, 2007 6:40 pm

bak qördünmü beenen beenio

(18+) Oda Benim BasParmaım DeiL :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-