www.amip.do-forum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

hergün haydar amca okumassam uykularım kaçıyoor

+2
tollga
anarsha
6 posters
YazarMesaj
anarsha
Süpper Amip
anarsha

hergün haydar amca okumassam uykularım kaçıyoor Empty
MesajKonu: hergün haydar amca okumassam uykularım kaçıyoor   hergün haydar amca okumassam uykularım kaçıyoor Icon_minitimePaz Eyl. 16, 2007 10:52 pm

sizinde öylemi...
https://amip.yetkin-forum.com
tollga
Süpper Amip
tollga

MesajKonu: Geri: hergün haydar amca okumassam uykularım kaçıyoor   hergün haydar amca okumassam uykularım kaçıyoor Icon_minitimePtsi Eyl. 17, 2007 1:04 am

cinsellik yani haydar amcadan ibaret diyosun öylemiii
http://www.sanalrock.com
Headtransfer

Headtransfer

MesajKonu: Geri: hergün haydar amca okumassam uykularım kaçıyoor   hergün haydar amca okumassam uykularım kaçıyoor Icon_minitimePtsi Eyl. 17, 2007 9:40 pm

Haydar Dümen toplumdaki mal,  cinsellikten bi haber insanlarin sorularını cevaplandırmaya calisan emek , sabır insanidir. Erkegimin elini tuttum hamile kalır mıyım zihniyetindeki bir toplum orgazim olamaz. Bana sorsalar kalırsın derim hatta dusuk riskinde var kızım derim gecerim. Ama bu yuce sahsiyet sabırla, inatla cevap veriyo bunlara. Bu arada seviyeli olmak kaydıyla butun cinsel problemleriniz benle paylasabilir ve benim engin tecrubelerimden yararlanabilirsiniz. Lakin seviye sart. Cinsellikte lakayıt durus insani cinsellikten sogutur. İsin ozu bir 
cok konsept belirleyip bu yaratilmis atmosferinizde bir albatros gibi
gezinebilme yeteneginizdir. Bunun anlami cok eslilik degil , tek eslilikte de esinizin ayrintilarini en oneliside kendi ayrintilarinizi kesfetme sanatidir.
tollga
Süpper Amip
tollga

MesajKonu: Geri: hergün haydar amca okumassam uykularım kaçıyoor   hergün haydar amca okumassam uykularım kaçıyoor Icon_minitimePtsi Eyl. 17, 2007 9:50 pm

aga bende engin tecrübe sahibi olmak istiyorum ne yapmam gerekiyor
teşekkürler hocam...
http://www.sanalrock.com
Headtransfer

Headtransfer

MesajKonu: Geri: hergün haydar amca okumassam uykularım kaçıyoor   hergün haydar amca okumassam uykularım kaçıyoor Icon_minitimePtsi Eyl. 17, 2007 10:14 pm

Once soru sorman gerekiyor tollga. Merak ettigin bu tecrubeler, bi deniz
misali engin. Genel biseylerden bahsetmek beni sıkar. Yani yapman gereken sey sormak. Ama biraz spesifik olmali. Sor bol bol cekinme.Sormak degil ogrenmemek ayip.Ayip yatakta olur.Aslinda oda ayip degil. Ayip; insanin kendine yakısanı giymemesi durumudur sadece. Geriye kalan seyler ayip degildir hayatin ta kendisidir.Kacamazsın bunlardan kacmamalisinda. Niye kacasinki zaten eglenceli seyler bunlar.Bi yeri gelmisken deyim; her cinsellik sohbetinin mal lafidir once ben diyim : Kacan kovalanir!... ( o zaman kimse kovalamasin herkes kacsin deliler gibi kosturalim ortalikta AHhahhah)
tirrik

MesajKonu: Geri: hergün haydar amca okumassam uykularım kaçıyoor   hergün haydar amca okumassam uykularım kaçıyoor Icon_minitimeSalı Eyl. 18, 2007 4:28 am

şimdi headtransfer amca kız arkadaşım bana karşı soğuk anlatabiliomuyum derdimi bilmiyorum hani elizabette bi yere kadar anlıyon demi headtransfer amca yani senin anlayacağın derdim çok böyük.buna bi hal çare sölersen sevinirim.

bide gerçekten girlfrendimin elini tutunca hamile kalmıyor değilmi bak sana güveniyorum yarın elini tutacam haberin olsun bişii olursa mesuliyet kabul etmem...

bu arada yazılarını dikkatle okuyorum,severek takip ediyorum:)

cevabını 4 gözle bekliom, şimdiden thanks

rumuz: koca ayak ve saz arkadaşları....
Headtransfer

Headtransfer

MesajKonu: Geri: hergün haydar amca okumassam uykularım kaçıyoor   hergün haydar amca okumassam uykularım kaçıyoor Icon_minitimeSalı Eyl. 18, 2007 8:07 pm

Sevgili tirrik öncelikle 2. soruna cevap vercem. Kız arkadsimin elini tutcam hamile kalirmi diye sormussun.Sayet sadece elini tutmana ragmen hamile kalirsa senin icin cok uzucu. Nasil anlatsam bu durumu dilim varmiyor. Cocuk senden cok sutcu veya tupcuyu andiriyor olabilir. Sonucta anlatmak istedigim insan insana benzer AHhahah. Farkettiysen 1. sorunun cevabida boylelikle yanıtlanmıs oldu Ahhahha.Acı ama gercek Sanma ki bu acı gercekleri suratina vurup noktayi koycam.Çözüm illaki buluruz. Ne kadar boyle bir konuya uzak ve bu acidan tecrubesiz olsamda ( hic bir iliskimde kızlar soguk davranmadi bana ayrica bol bol da elerini tuttum cocuklarim da  ayni bendi burun, kaş, ucgen vicut ) bir fikir verebilirim. Bence karsi ataga 
gec. Gorsun bakalim sen aynisini yapinca ne kadar aci ve sevimsiz oluyormus. Karsi ataktan kastim git kıskandir onu sutcuyle, tupcuyle.
Sana ne yaptiysa aynisini yap aHhaha. Bence anlar vermek istedigin mesajı ve sana buyuk bir sehvetle geri doner. Hayatta basarilar bol gunesli gunler tirrik.
TirtFahrettin

TirtFahrettin

MesajKonu: Geri: hergün haydar amca okumassam uykularım kaçıyoor   hergün haydar amca okumassam uykularım kaçıyoor Icon_minitimeÇarş. Eyl. 19, 2007 10:44 am

saygıdeğer üstad Headtransfer,

benim bir derdim var üstadım, gitmediğim doktor, üfürükçü, falcı kalmadı. en son bir arkadaşım bana sizi önerdi. derdime derman oldunuz oldunuz, yoksa şu genç yaşımda artık canıma kıyacağım, başka çarem kalmadı.

üstadım, dediğim gibi yaşım genç, kanım kaynıyor. haliyle bayanlara karşı içimde bir şeyler kıpraşmakta. sosyomat olsun, yonja olsun her türlü karı kaldırılacak mekana çok şık profiller bıraktım, fantastik kuntastik fotoğraflarımı koydum. aramızda kalsın ama manitaların aklını almak için profilime "redbull+vodka+bmw z3 roadster = my life", "i love TIESTOOO", "marlboro lights" gibi şeyler de yazdım.

eh, haliyle bir takım kızlarla yakın temas aşamasına geldik nihayetinde. tam tıktıklama olaylarına gireceğim diye heveslendiğim zamanlarda kızlar nerede okuduğumu soruyor ve ben tüm dürüstlüğümle "makine mühendisliği" diyorum. işte üstad tam bu noktada tüm kızlar topukları g.tüne vururcasına kaçmakta, ben ise oskar elimde kalakalmaktayım.

kurban olayım nedir bunun çaresi? ömrüm oskar elde mi geçecek? hani dürüst olmak hayattaki en büyük erdemdi? benim çilem bir gün bitecek mi? skor yapabilecek miyim üstadım?

kestane kebap, acele cevap
Headtransfer

Headtransfer

MesajKonu: Geri: hergün haydar amca okumassam uykularım kaçıyoor   hergün haydar amca okumassam uykularım kaçıyoor Icon_minitimeÇarş. Eyl. 19, 2007 10:05 pm

Oncelikle sayın tırtfahrettin sunu yeniden hatirlatmaliyim ,bana danisabilirsiniz fakat seviyeli olmasi sartiyla demistim. "tam tıklama olaylarına gireceğim" , "ben ise oskar elimde kalakalmaktayım" gibi aşşalik , kadını bir link olarak goren, Oskar gibi buyuk bir sanat ödülünü de kendisinin bir uzvuna benzeten bir zihniyete ne denilebilir nasil yardimci olunur bilemicem. Fakat sanslisiniz tirtfahrettin bey. Neden cunku meslektasiz.
Evet yanlis duymadiniz bende bir makina muhendisiyim.Aslinda problem makina muhendisi olmakta degil 4815162342 tane erkekle birlikte egitim yasaminizi surdurmekten kaynaklaniyor. Kadinlarin sizden kacmasinin sebebi makina muhendisi olmaniz degil iletisim kurarken sectiginiz kelimeler ve sergilemekte oldugunuz hareketlerle ilgili. Örnegin cinsel iliskiye " tıklama " , cinsel organinizada " oscar " demenizle alakali. Nedeni de 4815162343 tane erkek arasinda hayatta kalmak icin gelistirmis oldugunuz savunma mekanizmasidir. Kufur et , kaba ol , ulu orta osur gibi davranislar aslinda birer savunma mekanizmasidir. Cozum ise tirt bey; ruhunuzun bir yerine sıgınmıs olan kadın ruhundan anlayan tirtfahretini kesfetmek olacaktır. Kesfetmenin sırlarinida zamanla aciklarim paylasirim sizlerle. Ayrıca "skor yapabilecekmiyim" gibi bi yaklasima sozum su olabilir " 1-0 olsun bizim olsun " Ahhaha.
Headtransfer

Headtransfer

MesajKonu: Geri: hergün haydar amca okumassam uykularım kaçıyoor   hergün haydar amca okumassam uykularım kaçıyoor Icon_minitimeÇarş. Eyl. 19, 2007 10:53 pm

Yok boyle bir olay 1-0 olsun bizim olsun dedim kalbim temiz oyle de oldu. İnter vız  geldi tırıs gitti. Tasimak istemezdim bu konuyu buraya ama
yazdıktan 45 dk sonra boyle de bitmezki mac.Sonucta ana konuya su sekilde bagliyalim olayi . Fenerbahce simdi skormu yapti, farkmi atti ; hayır. Ama aldimi 3 puanı ;evet. Anladınmı tırtcım , buda guncel örnekleme ve öngörü sezimin bu platforma yansımasıdır. Nice 3 puanlara diyerek ve kendimle celiserek son noktayı koyuyorum.
TirtFahrettin

TirtFahrettin

MesajKonu: Geri: hergün haydar amca okumassam uykularım kaçıyoor   hergün haydar amca okumassam uykularım kaçıyoor Icon_minitimePerş. Eyl. 20, 2007 9:49 pm

hocam bence de "hayat feci derecede futbola benzer". ama sizde ilginç bir şekilde kozmik güçler olduğunu düşünmeye başladım. aslında bu cinsel danışmanlık görevini bıraksanız sizle 6lı ganyanın, iddia'nın gözüne vururmuşuz gibi geliyor bana yoksa şüphen mi var?
CaaLar
Amip
CaaLar

MesajKonu: Geri: hergün haydar amca okumassam uykularım kaçıyoor   hergün haydar amca okumassam uykularım kaçıyoor Icon_minitimeCuma Eyl. 21, 2007 12:07 am

en çok qüLdüüm yazıLarndan hatırLadıım bi bu war Very Happy

bir gün 6 erkek arkadaş beraber oturuyoruz içiyoruz felan neyse tabu oynadık güldük geçtik felan derken saat iyce geç oldu tabi bizim kafalarda güzel gece canımız sıkılınca birbirimizi becermek aklımıza geldi.Hepimiz birbirimizi becerdik.Şimdi çok pişmanız bu sorunumuzu halletmemiz için bize bi öneriniz varmı?

Haydar Abi : Elinizden geleni ardınıza koymayın.

Gene bir abaza gencimiz

haydar abi hergün 5-6 kere mastürbasyon yapıyorum sürekli kadınlara karşı cinsel isteklerim oluyor ve artık bileklerim ağrıyor.Buna bir çözüm bulabilirmiyiz?

Haydar Abimiz: Durmaya gerek yok tam gaz devam

Very Happy

hergün haydar amca okumassam uykularım kaçıyoor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-