www.amip.do-forum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

karınca ve ağustos böceee

3 posters
YazarMesaj
kopisk

kopisk

karınca ve ağustos böceee Empty
MesajKonu: karınca ve ağustos böceee   karınca ve ağustos böceee Icon_minitimeSalı Eyl. 25, 2007 4:51 pm

Karınca yaz sıcağında var gücüyle çalışıp kış için hazırlıklarını yapıyor muş..Bu esnada ağustos böceği o plaj senin bu plaj benim gezip tozuyor, gününü gün ediyor muş...Durumu gören karınca ağustos böceğine " bak kışın düşersin elime, git biraz hazırlık yap" demiş ama ağustos böceğinin umrunda değil miş...

Gel zaman git zaman karakış bastırmış...dışarıda kar,tipi,fırtına karınca sıcacık evinde tv izleyip sıcak çayını yudumlarken kapı çalmış....karınca tahmin etmiş gelenin kim olduğunu ve kasıla kasıla açmış kapıyı gelen ağustos böceğine " ne var , ne istiyorsun ?" demiş

Ağustos böceği üzerinde şık bir kürk " Karınca ben Alp lere kayak yapmaya gidiyorum . Bişey istiyor musun ? " demiş...Karınca şaşkın şaşkın "yok" demiş.. Ağustos böceği " eywallah " deyip gitmiş..

Aradan 3 hafta kadar geçmiş, dışarısı yine kar,tipi,fırtına karınca nın kapısı çalmış..karınca "işte bu sefer düştü elime" deyip açmış kapıyı...Ağustos böceği " karınca ben Almanya ya tatil e gidiyorum alemlere akacağız ..almanya dan bi isteğin var mı " demiş... Karınca morarmış bir şekilde " yok " demiş...

Neyse uzatmayalım aradan 1 ay kadar geçmiş karınca yine sıcak yuvasında çay içip tv izlerken kapısı çalınmış..bakmış yine ağustos böceği karınca "ne var ? ne istiyorsun" demiş..

Ağustos böceği " karınca ben bu kez fransa ya gidiyorum fransa dan istediğin birşey var mı ?" demiş...karınca "var" demiş..."Söyle o La Fonten e onun anasını, avradını skiiim" demiş
Cradle of filth
Amip
Cradle of filth

MesajKonu: Geri: karınca ve ağustos böceee   karınca ve ağustos böceee Icon_minitimeSalı Eyl. 25, 2007 9:36 pm

ehehe fena deeLdi Very Happy
tekke

tekke

MesajKonu: Geri: karınca ve ağustos böceee   karınca ve ağustos böceee Icon_minitimeÇarş. Eyl. 26, 2007 4:03 pm

güzelmiş eline sağlık

karınca ve ağustos böceee
1 sayfadaki 1 sayfası