www.amip.do-forum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Uyulması gerekenler!!!

4 posters
YazarMesaj
anarsha
Süpper Amip
anarsha

Uyulması gerekenler!!! Empty
MesajKonu: Uyulması gerekenler!!!   Uyulması gerekenler!!! Icon_minitimePaz Eyl. 16, 2007 8:27 am

arkadaşlar evvela hoş geldiniz...

forumun kuralları uyulması gerekn bi kural koymuyoruz fakat sizden tek isteğimiz belden aşağı vurmamaya özen gösterin...

tabii bunu söylerken adminlere küfür serbest demiyorum onlarda insan onlara küfür sövmeyelim lütfen...

bunun dışında herşey serbest geyik yapın bol bol gülün eylenin...

En son tarafından Perş. Eyl. 20, 2007 3:15 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
https://amip.yetkin-forum.com
Headtransfer

Headtransfer

MesajKonu: Geri: Uyulması gerekenler!!!   Uyulması gerekenler!!! Icon_minitimePaz Eyl. 16, 2007 5:31 pm

Uyulacak bir kuralın olmamamsı bir kural mıdır? Sayet bir kuralsa teorimizin ilk kısmıyla celismektedir. Bu cıkmazı da anarsi cozer. Lakin anarsinin oldugu yerde duzen ve lider yoktur. Bu nedenle sovulecek bir modaretorun varolusu ikinci bir cikmaz yaratir. Bunuda moderatorun lider yada yonetici degilde bir hizmet sunucu oge oldugunu soyleyerek cozumleyebiliriz. Peki ben bu cikmazlar zinciri icerisinde neyim ; ben tasinim (conduction) ve iletimle (convection) hatta yeri geldiginde ısıma ( radiation) yaparak kafanızı icine sızarım. Ne duzen kalır ne sistem. Beyninizi kanatirim. Saka lan saka gozlerinizden operim.
shadrock
Süpper Amip
shadrock

MesajKonu: Geri: Uyulması gerekenler!!!   Uyulması gerekenler!!! Icon_minitimeCuma Eyl. 21, 2007 6:18 pm

Headtransfer demiş ki:
Uyulacak bir kuralın olmamamsı bir kural mıdır? Sayet bir kuralsa teorimizin ilk kısmıyla celismektedir. Bu cıkmazı da anarsi cozer. Lakin anarsinin oldugu yerde duzen ve lider yoktur. Bu nedenle sovulecek bir modaretorun varolusu ikinci bir cikmaz yaratir. Bunuda moderatorun lider yada yonetici degilde bir hizmet sunucu oge oldugunu soyleyerek cozumleyebiliriz. Peki ben bu cikmazlar zinciri icerisinde neyim ; ben tasinim (conduction) ve iletimle (convection) hatta yeri geldiginde ısıma ( radiation) yaparak kafanızı icine sızarım. Ne duzen kalır ne sistem. Beyninizi kanatirim. Saka lan saka gozlerinizden operim.

nıhahahah bi ara baya bi kafam karıştı Very Happy
CaaLar
Amip
CaaLar

MesajKonu: Geri: Uyulması gerekenler!!!   Uyulması gerekenler!!! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 22, 2007 1:46 am

n'anLattın şimdi Very Happy anarsi iyimi kötümü Very Happy
anarsha
Süpper Amip
anarsha

MesajKonu: Geri: Uyulması gerekenler!!!   Uyulması gerekenler!!! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 22, 2007 6:50 pm

ii tabii ki de

Uyulması gerekenler!!!
1 sayfadaki 1 sayfası