www.amip.do-forum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Telefonunuza Gelen En Son Mesaj

+6
kopisk
caglar
HuzunMelegi
tollga
Cradle of filth
CaaLar
10 posters
YazarMesaj
CaaLar
Amip
CaaLar

Telefonunuza Gelen En Son Mesaj Empty
MesajKonu: Telefonunuza Gelen En Son Mesaj   Telefonunuza Gelen En Son Mesaj Icon_minitimePerş. Eyl. 20, 2007 11:54 pm

La caaLar bn kubra 10 dk icinde patronn orda oL hadi cabk oL

Very Happy
Cradle of filth
Amip
Cradle of filth

MesajKonu: Geri: Telefonunuza Gelen En Son Mesaj   Telefonunuza Gelen En Son Mesaj Icon_minitimeCuma Eyl. 21, 2007 1:51 am

ezgi biz kaza yaptik ondan gelemiycem eve dönüyorduk babami hastaneye kaldirdilar biz iyiyiz..görüsürüz..by
tollga
Süpper Amip
tollga

MesajKonu: Geri: Telefonunuza Gelen En Son Mesaj   Telefonunuza Gelen En Son Mesaj Icon_minitimeCuma Eyl. 21, 2007 2:12 am

hayatım napin? abimlerdeyik meywe yiok anamı ikna ederlerse aysnqile gidices tekrar ehe..qece girebLrsem nete qorusurk..sen napon uyudn eLLam ckmio sesn..mujux
http://www.sanalrock.com
HuzunMelegi

HuzunMelegi

MesajKonu: Geri: Telefonunuza Gelen En Son Mesaj   Telefonunuza Gelen En Son Mesaj Icon_minitimeCuma Eyl. 21, 2007 2:18 am

Nabersiniz bakem gezginciler ha eve gelmisemki keyfim yerinde ama orucluyum bi tuhafim kalktigimdan beri bi kac tehlike falan yasadim:) napiyonuz tatil gunleri..
caglar

caglar

MesajKonu: Geri: Telefonunuza Gelen En Son Mesaj   Telefonunuza Gelen En Son Mesaj Icon_minitimeCuma Eyl. 21, 2007 2:29 am

sen yarın erken gelme hastaneye önce gidicem cıkınca ararım seni
kopisk

kopisk

MesajKonu: Geri: Telefonunuza Gelen En Son Mesaj   Telefonunuza Gelen En Son Mesaj Icon_minitimeCuma Eyl. 21, 2007 2:56 pm

ramazanda sağlık imsakiye saatleri günün iftar menüsü beslenme kuralları iftar mekanları ve ramazanla ilgili tüm bilgiler için *100* yi ara.
anarsha
Süpper Amip
anarsha

MesajKonu: Geri: Telefonunuza Gelen En Son Mesaj   Telefonunuza Gelen En Son Mesaj Icon_minitimeCuma Eyl. 21, 2007 4:01 pm

kopisk demiş ki:
ramazanda sağlık imsakiye saatleri günün iftar menüsü beslenme kuralları iftar mekanları ve ramazanla ilgili tüm bilgiler için *100* yi ara.

aynen:)
https://amip.yetkin-forum.com
CaaLar
Amip
CaaLar

MesajKonu: Geri: Telefonunuza Gelen En Son Mesaj   Telefonunuza Gelen En Son Mesaj Icon_minitimeC.tesi Eyl. 22, 2007 1:32 am

banada geldi Very Happy
tekke

tekke

MesajKonu: Geri: Telefonunuza Gelen En Son Mesaj   Telefonunuza Gelen En Son Mesaj Icon_minitimeC.tesi Eyl. 22, 2007 2:50 am

bilgi mesajı (futbol)
Cradle of filth
Amip
Cradle of filth

MesajKonu: Geri: Telefonunuza Gelen En Son Mesaj   Telefonunuza Gelen En Son Mesaj Icon_minitimeC.tesi Eyl. 22, 2007 3:08 am

gece gece uyuyodum.Kafamda bi ampül yandi birden uyandim.Dedim ki kizim didem özüne dön.Kendimi kendi telefonu´ma "ahan ben kendi özüm"olarak kaydettim ve msj attim.acaba kendi kendime msj atabiliomuyum diye.Baktim oluyormus Ezgi.ben yatiom.öküzüm sana.okay.by(saat 4:55 gönd.:didem)
shadrock
Süpper Amip
shadrock

MesajKonu: Geri: Telefonunuza Gelen En Son Mesaj   Telefonunuza Gelen En Son Mesaj Icon_minitimeC.tesi Eyl. 22, 2007 4:08 am

kalan kontör:-20 ........ Very Happy
https://amip.yetkin-forum.com
narchoz

narchoz

MesajKonu: Geri: Telefonunuza Gelen En Son Mesaj   Telefonunuza Gelen En Son Mesaj Icon_minitimeC.tesi Eyl. 22, 2007 12:41 pm

yarın halısaha maçı war haberın olsun...
CaaLar
Amip
CaaLar

MesajKonu: Geri: Telefonunuza Gelen En Son Mesaj   Telefonunuza Gelen En Son Mesaj Icon_minitimePaz Eyl. 23, 2007 12:13 am

yarn baskete qidiors yafrhm 1 de patronn oraa qeL optm
CaaLar
Amip
CaaLar

MesajKonu: Geri: Telefonunuza Gelen En Son Mesaj   Telefonunuza Gelen En Son Mesaj Icon_minitimePaz Eyl. 23, 2007 12:25 am

niha Very Happy bnde atarm sna Very Happy
tollga
Süpper Amip
tollga

MesajKonu: Geri: Telefonunuza Gelen En Son Mesaj   Telefonunuza Gelen En Son Mesaj Icon_minitimePaz Eyl. 23, 2007 12:27 am

Cradle of filth demiş ki:
gece gece uyuyodum.Kafamda bi ampül yandi birden uyandim.Dedim ki kizim didem özüne dön.Kendimi kendi telefonu´ma "ahan ben kendi özüm"olarak kaydettim ve msj attim.acaba kendi kendime msj atabiliomuyum diye.Baktim oluyormus Ezgi.ben yatiom.öküzüm sana.okay.by(saat 4:55 gönd.:didem)

du şimdi şarjda deniyim bi oluyomuki merak ettim valla kendime şantaj mesajları atarım arada puhaaa
http://www.sanalrock.com
Cradle of filth
Amip
Cradle of filth

MesajKonu: Geri: Telefonunuza Gelen En Son Mesaj   Telefonunuza Gelen En Son Mesaj Icon_minitimePtsi Eyl. 24, 2007 9:17 pm

Yawrum Taksimdeki clupa gelde cankan dinliyek özelttin kendini haber bekliyorum mucuhk almanyanin gülü (bu kim be yannis nurama dicem niye türkce konusuo!)

Telefonunuza Gelen En Son Mesaj
1 sayfadaki 1 sayfası